Kociubińska Zofia
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: IKS LESZNO
GATZ Alicja
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK
Nowaczyk Amelia
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzicy (MŁ)
Klub: IKS LESZNO
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kociubińska Zofia | 2010 | IKS LESZNO | 124 | Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 24 M: 2 |
Pkt: 22 M: 1 |
Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 12 M: 7 |
|||||
2. | GATZ Alicja | 2011 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 102 | Pkt: 8 M: 12 |
Pkt: 24 M: 2 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 16 M: 2 |
Pkt: 6 M: 14 |
|||||
3. | Nowaczyk Amelia | 2011 | IKS LESZNO | 85 | Pkt: 24 M: 2 |
Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 16 M: 2 |
|||||
4. | PISAREWICZ Olga | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 81 | Pkt: 8 M: 9 |
Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 16 M: 2 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 4 M: 18 |
Pkt: 11 M: 3 |
|||||
5. | NOWAK Lena | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 81 | Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 8 M: 9 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 3 M: 58 |
Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 22 M: 1 |
|||||
6. | Murawska Aleksandra | 2010 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 73 | Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 8 M: 12 |
Pkt: 8 M: 15 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 3 M: 64 |
Pkt: 30 M: 1 |
|||||
7. | SZULTKA Alicja | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 63 | Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 7 M: 5 |
Pkt: 4 M: 17 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 11 M: 3 |
|||||
8. | POKORSKA Zuzanna | 2010 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 60 | Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 8 M: 9 |
Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 8 M: 10 |
Pkt: 8 M: 9 |
Pkt: 7 M: 5 |
|||||
9. | DUMAŃSKA Ludmiła | 2010 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 59 | Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 24 M: 2 |
Pkt: 3 M: 52 |
Pkt: 4 M: 10 |
Pkt: 4 M: 11 |
|||||
10. | JUREK Natalia | 2011 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 53 | Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 3 M: 51 |
Pkt: 8 M: 9 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 15 M: 3 |
Pkt: 11 M: 3 |
|||||
11. | Woźniak Mira | 2011 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 52 | Pkt: 8 M: 11 |
Pkt: 7 M: 7 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 6 M: 16 |
Pkt: 7 M: 8 |
|||||
12. | PAUL Liliana | 2011 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 51 | Pkt: 8 M: 10 |
Pkt: 4 M: 23 |
Pkt: 4 M: 15 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 8 M: 10 |
Pkt: 15 M: 3 |
|||||
13. | Łaszczyńska Maja | 2011 | IKS LESZNO | 48 | Pkt: 8 M: 10 |
Pkt: 8 M: 11 |
Pkt: 8 M: 13 |
Pkt: 7 M: 7 |
Pkt: 6 M: 12 |
Pkt: 11 M: 3 |
|||||
14. | Plutecka Zuzanna | 2011 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 47 | Pkt: 8 M: 13 |
Pkt: 2 M: 26 |
Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 7 M: 8 |
Pkt: 6 M: 12 |
|||||
15. | BORAWSKA Emilia | 2010 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 42 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 7 M: 6 |
Pkt: 4 M: 15 |
|||||
16. | HRUZEVYCH Ivanna | 2011 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 39 | Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 24 M: 2 |
Pkt: 1 M: 68 |
|||||
17. | ZĄBKOWSKA Julia | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 38 | Pkt: 8 M: 16 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 4 M: 10 |
Pkt: 8 M: 14 |
Pkt: 10 M: 6 |
Pkt: 4 M: 14 |
|||||
18. | SŁODKOWSKA Maria | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 37 | Pkt: 4 M: 13 |
Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 22 M: 1 |
Pkt: 4 M: 10 |
Pkt: 4 M: 10 |
||||||
19. | BUDA Oliwia | 2010 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 31 | Pkt: 4 M: 17 |
Pkt: 8 M: 13 |
Pkt: 4 M: 18 |
Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 8 M: 15 |
Pkt: 4 M: 13 |
|||||
20. | Juszkiewicz Nadia | 2010 | IKS LESZNO | 31 | Pkt: 8 M: 14 |
Pkt: 4 M: 9 |
Pkt: 8 M: 16 |
Pkt: 3 M: 54 |
Pkt: 4 M: 21 |
Pkt: 4 M: 14 |
|||||
21. | DOWNAR Anastazja | 2010 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29 | Pkt: 4 M: 22 |
Pkt: 3 M: 45 |
Pkt: 4 M: 17 |
Pkt: 8 M: 12 |
Pkt: 2 M: 95 |
Pkt: 8 M: 14 |
|||||
22. | MOŚ Barbara | 2011 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 29 | Pkt: 8 M: 14 |
Pkt: 3 M: 54 |
Pkt: 4 M: 19 |
Pkt: 8 M: 13 |
Pkt: 4 M: 20 |
Pkt: 2 M: 48 |
|||||
23. | OLSZANOWSKA Helena | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 8 M: 12 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 1 M: 111 |
Pkt: 7 M: 7 |
|||||
24. | Golba ANIELA | 2010 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 27 | Pkt: 8 M: 15 |
Pkt: 3 M: 58 |
Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 2 M: 90 |
Pkt: 8 M: 11 |
Pkt: 4 M: 15 |
|||||
25. | Wróblewska Oliwia | 2010 | AZS AWF WARSZAWA | 26 | Pkt: 4 M: 19 |
Pkt: 3 M: 55 |
Pkt: 3 M: 55 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 2 M: 26 |
Pkt: 2 M: 18 |
|||||
26. | SZOSTAK Waleria | 2010 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 11 |
Pkt: 4 M: 18 |
Pkt: 8 M: 16 |
Pkt: 2 M: 71 |
Pkt: 4 M: 21 |
|||||
27. | NOWAK ALICJA | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24 | Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 115 |
Pkt: 4 M: 20 |
Pkt: 8 M: 10 |
Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 2 M: 47 |
|||||
28. | BAZYLI Zuzanna | 2010 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23 | Pkt: 2 M: 89 |
Pkt: 2 M: 18 |
Pkt: 8 M: 11 |
Pkt: 4 M: 17 |
Pkt: 3 M: 61 |
Pkt: 4 M: 18 |
|||||
29. | Moskal Maria | 2011 | IKS LESZNO | 21 | Pkt: 3 M: 52 |
Pkt: 7 M: 6 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 21 |
Pkt: 1 M: 104 |
|||||
30. | RONOWSKA Hanna | 2011 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 20 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 3 M: 60 |
Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 8 M: 12 |
Pkt: 1 M: 94 |
|||||
31. | Łuczkowska Weronika | 2011 | IKS LESZNO | 20 | Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 3 M: 57 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 1 M: 75 |
|||||
32. | BOROŃ Maja | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 18 | Pkt: 4 M: 20 |
Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 1 M: 33 |
Pkt: 2 M: 23 |
Pkt: 6 M: 10 |
Pkt: 2 M: 30 |
|||||
33. | WITTSTOCK NATASZA | 2011 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 18 | Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 2 M: 22 |
Pkt: 4 M: 18 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 2 M: 58 |
|||||
34. | Jakubowska Kinga | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18 | Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 2 M: 100 |
Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 4 M: 19 |
Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 2 M: 24 |
|||||
35. | Laurans Matylda Anna | 2010 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 17 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 2 M: 104 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 15 |
|||||||
36. | Nowicka Matylda | 2011 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 17 | Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 21 |
Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 1 M: 127 |
|||||
37. | Malon Lena | 2010 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 16 | Pkt: 3 M: 48 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 2 M: 82 |
||||||||
38. | Kuklińska Julia | 2011 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16 | Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 2 M: 25 |
Pkt: 8 M: 16 |
Pkt: 2 M: 30 |
Pkt: 1 M: 39 |
||||||
39. | SIKORA Ewa | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16 | Pkt: 2 M: 71 |
Pkt: 4 M: 22 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 1 M: 107 |
Pkt: 2 M: 28 |
|||||
40. | Banaś Antonina | 2010 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 16 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 2 M: 91 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 2 M: 28 |
||||||
41. | JAKUBOWSKA Emilia | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14 | Pkt: 4 M: 23 |
Pkt: 4 M: 21 |
Pkt: 2 M: 23 |
Pkt: 2 M: 22 |
Pkt: 2 M: 21 |
||||||
42. | DŁUGA OLIWIA | 2011 | IKS LESZNO | 14 | Pkt: 2 M: 94 |
Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 4 M: 22 |
Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 2 M: 31 |
Pkt: 2 M: 55 |
|||||
43. | CYGNAR Maja | 2011 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14 | Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 66 |
Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 1 M: 124 |
|||||
44. | MUCHA Julia | 2011 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14 | Pkt: 3 M: 45 |
Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 1 M: 119 |
|||||
45. | Bolonna Solomiya | 2011 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 13 | Pkt: 3 M: 48 |
Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 1 M: 60 |
||||||
46. | CHARHEIKA Nicol | 2010 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13 | Pkt: 3 M: 52 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 2 M: 111 |
Pkt: 3 M: 45 |
Pkt: 2 M: 30 |
||||||
47. | DONDAJEWSKA Urszula | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12 | Pkt: 2 M: 78 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 1 M: 88 |
||||||
48. | Butyńska Hanna | 2010 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12 | Pkt: 2 M: 106 |
Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 110 |
Pkt: 1 M: 44 |
||||||
49. | PIERZCHAŁA Katarzyna | 2010 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 11 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 4 M: 21 |
Pkt: 2 M: 76 |
Pkt: 4 M: 27 |
|||||||
50. | RACIS Zofia | 2011 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 11 | Pkt: 3 M: 49 |
Pkt: 2 M: 32 |
Pkt: 4 M: 23 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 48 |
||||||
51. | ZAWISZA Natasza | 2011 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 11 | Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 1 M: 100 |
|||||||
52. | BORODZIUK Małgorzata | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10 | Pkt: 4 M: 14 |
Pkt: 2 M: 18 |
Pkt: 4 M: 14 |
||||||||
53. | Nwabia Liliana | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 10 | Pkt: 2 M: 68 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 63 |
Pkt: 2 M: 29 |
|||||||
54. | SZMYT Ewa | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 10 | Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 2 M: 74 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 33 |
Pkt: 1 M: 79 |
Pkt: 2 M: 32 |
|||||
55. | Kawecka Margarita | 2011 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10 | Pkt: 3 M: 42 |
Pkt: 2 M: 31 |
Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 1 M: 85 |
Pkt: 2 M: 19 |
||||||
56. | Glonek Natalia | 2011 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 9 | Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 1 M: 35 |
|||||||
57. | Serwańska Zofia | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 9 | Pkt: 3 M: 51 |
Pkt: 2 M: 90 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 3 M: 42 |
|||||||
58. | MĄDRZAK Klara | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 9 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 29 |
Pkt: 1 M: 69 |
Pkt: 2 M: 23 |
||||||
59. | Krysik Anna | 2010 | AZS AWF WARSZAWA | 9 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 2 M: 93 |
Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 29 |
||||||
60. | Bachar Natalia | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 8 | Pkt: 4 M: 16 |
Pkt: 4 M: 16 |
|||||||||
61. | Ziubrak Inka | 2011 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 8 | Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 2 M: 87 |
Pkt: 3 M: 35 |
||||||||
62. | Guździk Alicja | 2011 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 8 | Pkt: 3 M: 50 |
Pkt: 3 M: 64 |
Pkt: 1 M: 86 |
Pkt: 1 M: 37 |
|||||||
63. | WIĘC Wiktoria | 2011 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 7 | Pkt: 2 M: 113 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 45 |
|||||||
64. | Ziółkowska Alicja | 2010 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 7 | Pkt: 2 M: 108 |
Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 2 M: 24 |
||||||||
65. | RYNKIEWICZ Barbara | 2011 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 7 | Pkt: 2 M: 85 |
Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 46 |
|||||||
66. | BOROŃ Małgorzata | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 7 | Pkt: 3 M: 47 |
Pkt: 2 M: 114 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 51 |
|||||||
67. | KALISZEWSKA ANTONINA | 2011 | AZS AWF WARSZAWA | 7 | Pkt: 3 M: 56 |
Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 2 M: 25 |
||||||||
68. | KRYSZTOFORSKA Julia | 2011 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 7 | Pkt: 3 M: 61 |
Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 2 M: 32 |
Pkt: 1 M: 36 |
|||||||
69. | KORCZAK LENA | 2010 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 6 | Pkt: 2 M: 71 |
Pkt: 4 M: 11 |
|||||||||
70. | Pinkowska Maria | 2010 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 6 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 2 M: 27 |
|||||||||
71. | Norman Natasza | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 6 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 56 |
||||||||
72. | Gorczyńska Natalia | 2011 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 6 | Pkt: 3 M: 53 |
Pkt: 3 M: 33 |
|||||||||
73. | BIEŃKO Amelia | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 6 | Pkt: 2 M: 70 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 3 M: 34 |
||||||||
74. | MACULEWICZ MAJA | 2011 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 3 M: 53 |
Pkt: 3 M: 36 |
|||||||||
75. | Pisarczyk Natalia | 2011 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 5 | Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 108 |
|||||||||
76. | DUDEK Aniela | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 5 | Pkt: 2 M: 105 |
Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 1 M: 116 |
Pkt: 1 M: 53 |
|||||||
77. | FORCZMAŃSKA Sabina | 2011 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 4 | Pkt: 3 M: 46 |
Pkt: 1 M: 41 |
|||||||||
78. | Bandach Wiktoria | 2010 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 4 | Pkt: 2 M: 76 |
Pkt: 2 M: 123 |
|||||||||
79. | Wełnowska Lena | 2010 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 4 | Pkt: 2 M: 99 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 47 |
||||||||
80. | MICHALCZYK Emilia | 2010 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 3 | Pkt: 3 M: 33 |
||||||||||
81. | Paziewska Julia | 2010 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 3 | Pkt: 3 M: 39 |
||||||||||
82. | Bogusiewicz Liliana | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 3 | Pkt: 3 M: 53 |
||||||||||
83. | Bukat Maria | 2011 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 3 | Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 2 M: 31 |
|||||||||
84. | Pietrowicz MARIA | 2011 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 3 | Pkt: 2 M: 82 |
Pkt: 1 M: 43 |
|||||||||
85. | Wiśniewska Zofia | 2010 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 3 | Pkt: 2 M: 103 |
Pkt: 1 M: 41 |
|||||||||
86. | Mazur Dominika | 2010 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 3 | Pkt: 2 M: 116 |
Pkt: 1 M: 59 |
|||||||||
87. | Szymczyk Joanna | 2010 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 66 |
||||||||||
88. | Bielak Antonina | 2010 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 2 M: 75 |
||||||||||
89. | Ozór Amelia | 2010 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 2 M: 80 |
||||||||||
90. | Kozhevnikova Sofia | 2010 | UKS FENIKS JABŁONNA | 2 | Pkt: 2 M: 88 |
||||||||||
91. | Mianowany Nadia | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 2 M: 107 |
||||||||||
92. | Szczególska Dominika | 2011 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 2 M: 110 |
||||||||||
93. | Glura Zuzanna | 2011 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 2 | Pkt: 2 M: 120 |
||||||||||
94. | Sbytova Anastasiia | 2010 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 1 | Pkt: 1 M: 40 |
||||||||||
95. | Kobiałko Maja | 2010 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 1 | Pkt: 1 M: 54 |
||||||||||
96. | JUMBRYCH Hanna | 2011 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 1 | Pkt: 1 M: 55 |
||||||||||
97. | Kwiecień Milena | 2011 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 1 | Pkt: 1 M: 57 |
||||||||||
97. | Niwińska Hanna | 2011 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 1 | Pkt: 1 M: 57 |