Wójcik Gabriela
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
HOFMAN Karolina
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Wasilewska Ewa
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wójcik Gabriela | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 320 | Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 40 M: 1 |
Pkt: 40 M: 1 |
Pkt: 40 M: 2 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||||||
2. | HOFMAN Karolina | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 289 | Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 40 M: 1 |
Pkt: 35 M: 11 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 19 M: 11 |
|||||||
3. | Wasilewska Ewa | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 227 | Pkt: 75 M: 1 |
Pkt: 12 M: 24 |
Pkt: 30 M: 2 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 25 M: 3 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 30 M: 2 |
|||||||
4. | TABĘDZKA Lidia | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 126 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 12 M: 19 |
Pkt: 30 M: 2 |
Pkt: 17 M: 6 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 22 M: 7 |
|||||||
5. | Ostrowska Amelia | 2009 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 100 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 0 M: 175 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 27 M: 8 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 0 M: 81 |
||||||||
6. | Rymaszewska Antonina | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 93 | Pkt: 12 M: 24 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 11 M: 9 |
Pkt: 0 M: 83 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 0 M: 133 |
||||||||
7. | Konecka Maja | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 93 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 17 M: 8 |
Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 19 M: 9 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 85 |
||||||||
8. | SIWEK Amelia | 2008 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 84 | Pkt: 12 M: 18 |
Pkt: 12 M: 29 |
Pkt: 17 M: 5 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 9 M: 18 |
Pkt: 0 M: 66 |
||||||||
9. | Jakoniuk Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 70 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 11 M: 12 |
Pkt: 19 M: 14 |
Pkt: 0 M: 158 |
|||||||||
10. | KUKLA Amelia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 70 | Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 17 M: 7 |
Pkt: 19 M: 12 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 0 M: 104 |
Pkt: 0 M: 126 |
||||||||
11. | Aksamit Marta | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 60 | Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 15 |
||||||||||
12. | Gwoździńska Julia | 2007 | UKS SZABLA BRZOZA | 56 | Pkt: 12 M: 29 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 25 M: 3 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 0 M: 93 |
|||||||||
13. | MIKULSKA-BĄK Julia | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 56 | Pkt: 12 M: 22 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 11 M: 16 |
Pkt: 19 M: 10 |
||||||||||
14. | Markowska Gabriela | 2006 | KS KARABELA | 53 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 113 |
Pkt: 9 M: 29 |
Pkt: 0 M: 147 |
||||||||
15. | Dobies Antonina | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 52 | Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 19 M: 13 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 0 M: 132 |
|||||||||
16. | Nowak Marta | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 52 | Pkt: 12 M: 26 |
Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 11 M: 11 |
Pkt: 0 M: 162 |
Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 9 M: 30 |
Pkt: 6 M: 61 |
||||||||
17. | Borowik Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 49 | Pkt: 12 M: 25 |
Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 9 M: 26 |
Pkt: 0 M: 120 |
|||||||||
18. | Pieniążek Zofia | 2007 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 48 | Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 9 M: 31 |
||||||||||
19. | Maszewska Nela | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 39 | Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 11 M: 14 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 9 M: 28 |
||||||||||
20. | Mejłun Elżbieta | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 33 | Pkt: 11 M: 13 |
Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 9 M: 22 |
Pkt: 6 M: 20 |
|||||||||||
21. | Cichoń Zuzanna | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 32 | Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 4 M: 22 |
Pkt: 0 M: 136 |
Pkt: 9 M: 25 |
Pkt: 0 M: 155 |
||||||||
22. | SZELĄGOWSKA Julia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 31 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 9 M: 32 |
Pkt: 6 M: 63 |
||||||||||
23. | SKIBA Hanna | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 29 | Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 4 M: 23 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 6 M: 29 |
||||||||||
24. | LEDUC Emilie | 2009 | AZS AWF WARSZAWA | 26 | Pkt: 12 M: 27 |
Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 2 M: 22 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 7 M: 16 |
||||||||||
25. | Bartosz Eliza | 2008 | DRAGON ŁÓDŹ | 26 | Pkt: 12 M: 31 |
Pkt: 2 M: 20 |
Pkt: 4 M: 19 |
Pkt: 2 M: 25 |
Pkt: 6 M: 31 |
||||||||||
26. | SWOBODA ALICJA | 2007 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 23 | Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 4 M: 37 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 0 M: 168 |
||||||||||
27. | Rozmus Marta | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 22 | Pkt: 4 M: 18 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 9 M: 20 |
Pkt: 3 M: 34 |
|||||||||||
28. | Kaczorowska Anna | 2007 | KS KARABELA | 17 | Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 4 M: 38 |
Pkt: 3 M: 33 |
|||||||||||
29. | Lachawiec Aleksandra | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 16 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 4 M: 21 |
Pkt: 1 M: 47 |
||||||||||
30. | Dojlido Dominika | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 15 | Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 3 M: 42 |
|||||||||||
31. | Mejłun Karolina | 2009 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13 | Pkt: 2 M: 23 |
Pkt: 11 M: 15 |
|||||||||||||
32. | Łupińska Monika | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 12 | Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 2 M: 23 |
Pkt: 3 M: 38 |
|||||||||||
33. | Derlatka Małgorzata | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 12 | Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 3 M: 39 |
|||||||||||
34. | Kobać Małgorzata | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 11 | Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 4 M: 39 |
Pkt: 3 M: 36 |
|||||||||||
35. | Kirpsza Maja | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 10 | Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 3 M: 41 |
||||||||||||
36. | Nikiciuk Maja | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 2 M: 32 |
|||||||||||
37. | Bieńczak Natalia | 2009 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 8 | Pkt: 2 M: 26 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 42 |
|||||||||||
38. | Troskowska Natalia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 2 M: 31 |
Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 4 M: 40 |
|||||||||||
39. | Krasowska Natalia | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 6 M: 21 |
||||||||||||||
40. | MIEDZIŃSKA Julia | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 5 | Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 3 M: 40 |
||||||||||||
41. | Nowakowska Michaela | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 5 | Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 3 M: 45 |
||||||||||||
42. | Dwornik Oliwia | 2010 | Grodziski Klub Szermierczy | 5 | Pkt: 2 M: 32 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 2 M: 20 |
||||||||||||
43. | Jaśkiewicz Nadia | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 5 | Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 2 M: 25 |
Pkt: 2 M: 29 |
||||||||||||
44. | Wasilewska Patrycja | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 5 | Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 2 M: 27 |
||||||||||||
45. | Haponik Amelia | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 3 M: 35 |
||||||||||||||
46. | WALCZAK Michalina | 2009 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 3 | Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 2 M: 21 |
|||||||||||||
47. | Markowska Zofia | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 2 M: 25 |
Pkt: 1 M: 49 |
|||||||||||||
48. | Masłowiecka Martyna | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 1 M: 53 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 44 |
||||||||||||
49. | Stępniewska Nina | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 26 |
||||||||||||||
50. | SZCZEPANIK JULIA | 2008 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 29 |
||||||||||||||
51. | KORDYASZ Oliwia | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 2 | Pkt: 2 M: 32 |
||||||||||||||
52. | Kurczewska Michalina | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 34 |
|||||||||||||
53. | Hańczewska Zofia | 2008 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 36 |
|||||||||||||
54. | Szałecka Alicja | 2009 | Klub Szermierzy Warszawianka | 2 | Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 1 M: 43 |
|||||||||||||
55. | Mrozek Maja | 2009 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 1 M: 39 |
|||||||||||||
56. | Żółtowska Agata | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 40 |
|||||||||||||
57. | Stolarska Milena | 2008 | IKS FENCER KONSTANCIN | 2 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 44 |
|||||||||||||
58. | MIODUSZEWSKA Martyna | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 53 |
|||||||||||||
59. | Lewandowska Milena | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 1 M: 48 |
|||||||||||||
60. | Witkowska Lena | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 1 M: 47 |
|||||||||||||
61. | Piekar Daria | 2009 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 2 | Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 1 M: 50 |
|||||||||||||
62. | Bralewska Ewa | 2009 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 1 | Pkt: 1 M: 33 |
||||||||||||||
63. | Mikołajczyk Matylda | 2009 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 38 |
||||||||||||||
64. | Ernest Julia | 2009 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 1 | Pkt: 1 M: 42 |
||||||||||||||
65. | Kwasowiec Michalina | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 1 | Pkt: 1 M: 44 |
||||||||||||||
66. | Nowakowska Hanna | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 1 M: 46 |
||||||||||||||
67. | STAWIARZ Lena | 2007 | KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE | 1 | Pkt: 1 M: 50 |
||||||||||||||
68. | Lubecka Anna | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 1 | Pkt: 1 M: 52 |