Lenkiewicz Zuzanna
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
KOZŁOWSKA Aniela
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
Malgrem Klaudia
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS KARABELA
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 337 | Pkt: 70 M: 3 |
Pkt: 55 M: 14 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 45 M: 6 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 25 M: 26 |
Pkt: 12 M: 52 |
Pkt: 0 M: 146 |
|||||||
2. | KOZŁOWSKA Aniela | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 209 | Pkt: 12 M: 53 |
Pkt: 30 M: 25 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 40 M: 2 |
Pkt: 27 M: 5 |
Pkt: 0 M: 66 |
|||||||
3. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 202 | Pkt: 0 M: 82 |
Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 0 M: 94 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 55 M: 1 |
Pkt: 12 M: 40 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||||||
4. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 199 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 0 M: 116 |
Pkt: 12 M: 56 |
Pkt: 45 M: 2 |
Pkt: 12 M: 51 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 40 M: 5 |
|||||||
5. | Wójcik Gabriela | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 152 | Pkt: 45 M: 5 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 0 M: 92 |
Pkt: 27 M: 6 |
Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 40 M: 2 |
||||||||||
6. | WIĘCKIEWICZ Maria | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 140 | Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 0 M: 128 |
Pkt: 35 M: 3 |
Pkt: 40 M: 8 |
|||||||||||
7. | Kordel Kalina | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 132 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 0 M: 90 |
Pkt: 27 M: 6 |
Pkt: 40 M: 7 |
|||||||||||
8. | HOFMAN Karolina | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 110 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 0 M: 86 |
Pkt: 25 M: 11 |
|||||||||||
9. | TABĘDZKA Lidia | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 102 | Pkt: 30 M: 13 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 0 M: 74 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||||||||
10. | Kozanecka Sonia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 78 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 0 M: 102 |
Pkt: 14 M: 9 |
|||||||||
11. | KUKLA Amelia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 75 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 0 M: 126 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 19 M: 12 |
|||||||||||
12. | SIWEK Amelia | 2008 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 74 | Pkt: 30 M: 15 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 0 M: 98 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 9 M: 18 |
Pkt: 0 M: 108 |
||||||||||
13. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 71 | Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 40 M: 2 |
Pkt: 14 M: 14 |
|||||||||||||
14. | Habryn Emilia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 70 | Pkt: 0 M: 129 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 9 M: 21 |
Pkt: 25 M: 14 |
|||||||||||
15. | LIPIŃSKA Natalia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 70 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 0 M: 130 |
Pkt: 0 M: 144 |
Pkt: 19 M: 15 |
Pkt: 13 M: 19 |
||||||||||
16. | Rymaszewska Antonina | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 67 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 28 |
||||||||||||
17. | Konecka Maja | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 63 | Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 19 M: 9 |
Pkt: 13 M: 18 |
||||||||||||
18. | Wasilewska Ewa | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 61 | Pkt: 0 M: 107 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 9 M: 19 |
Pkt: 30 M: 3 |
||||||||||||
19. | Pieniążek Zofia | 2007 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 61 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 9 M: 31 |
Pkt: 14 M: 10 |
||||||||||||
20. | Aksamit Marta | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 58 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 15 |
||||||||||||
21. | Sajnóg Agata | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 53 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 0 M: 107 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 9 M: 24 |
|||||||||||
22. | Jakoniuk Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 53 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 19 M: 14 |
Pkt: 22 M: 8 |
||||||||||||
23. | Dobies Antonina | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 45 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 19 M: 13 |
Pkt: 6 M: 20 |
||||||||||||
24. | Nowak Marta | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 41 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 9 M: 30 |
Pkt: 13 M: 19 |
||||||||||||
25. | Markowska Gabriela | 2006 | KS KARABELA | 39 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 0 M: 125 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 9 M: 29 |
Pkt: 14 M: 13 |
|||||||||||
26. | MIKULSKA-BĄK Julia | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 37 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 19 M: 10 |
Pkt: 6 M: 30 |
||||||||||||
27. | Cichoń Zuzanna | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 35 | Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 9 M: 25 |
Pkt: 6 M: 22 |
||||||||||||
28. | Gwoździńska Julia | 2007 | UKS SZABLA BRZOZA | 31 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 13 M: 17 |
||||||||||||
29. | Nagórska Anastazja | 2004 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 31 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 6 M: 17 |
||||||||||||
30. | Borowik Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 29 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 9 M: 26 |
|||||||||||||
31. | Mejłun Elżbieta | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 27 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 9 M: 22 |
Pkt: 6 M: 23 |
||||||||||||
32. | SZELĄGOWSKA Julia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 24 | Pkt: 3 M: 42 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 9 M: 32 |
Pkt: 6 M: 31 |
||||||||||||
33. | Cewe Zofia | 2004 | KS KARABELA | 22 | Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 3 M: 33 |
|||||||||||||
34. | Laskowska Natalia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 19 | Pkt: 19 M: 16 |
|||||||||||||||
35. | SWOBODA ALICJA | 2007 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 4 M: 37 |
Pkt: 6 M: 27 |
||||||||||||
36. | Rozmus Marta | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18 | Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 9 M: 20 |
|||||||||||||
37. | Maszewska Nela | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 15 | Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 9 M: 28 |
||||||||||||||
38. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 14 | Pkt: 14 M: 12 |
|||||||||||||||
39. | TABOREK Matylda | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13 | Pkt: 13 M: 27 |
|||||||||||||||
40. | Kaczorowska Anna | 2007 | KS KARABELA | 10 | Pkt: 3 M: 33 |
Pkt: 4 M: 38 |
Pkt: 3 M: 38 |
|||||||||||||
41. | Kobać Małgorzata | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 10 | Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 4 M: 39 |
Pkt: 3 M: 38 |
|||||||||||||
42. | Wróbel Zuzanna | 2003 | KS KARABELA | 9 | Pkt: 9 M: 23 |
|||||||||||||||
43. | Kirpsza Maja | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 9 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 6 M: 24 |
||||||||||||||
44. | Dojlido Dominika | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 9 | Pkt: 3 M: 42 |
Pkt: 6 M: 32 |
||||||||||||||
45. | Graupen Inez | 2005 | Koniński Klub Szermierczy | 9 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 3 M: 40 |
||||||||||||||
46. | Krasowska Natalia | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 6 M: 21 |
|||||||||||||||
47. | SKIBA Hanna | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 6 M: 29 |
|||||||||||||||
48. | Bartosz Eliza | 2008 | DRAGON ŁÓDŹ | 6 | Pkt: 6 M: 31 |
|||||||||||||||
49. | Derlatka Małgorzata | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 3 M: 39 |
Pkt: 3 M: 35 |
||||||||||||||
50. | Łupińska Monika | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 6 | Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 3 M: 36 |
||||||||||||||
51. | Troskowska Natalia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 4 M: 40 |
|||||||||||||||
52. | Lachawiec Aleksandra | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 3 M: 34 |
|||||||||||||||
53. | Haponik Amelia | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 3 | Pkt: 3 M: 35 |
|||||||||||||||
54. | MIEDZIŃSKA Julia | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 3 M: 40 |
|||||||||||||||
55. | Nowakowska Michaela | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 3 | Pkt: 3 M: 45 |