Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Rybnik Cup" w szpadzie chłopców (2010-2011) -Rybnik 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.04.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Siwek Marcel | 8 | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
2. | Masłowski Dominik | 6 | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
3. | Krochmalski Ignacy | 19 | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 |
4. | Wróblewski Maciej | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
5. | Korzeniowski Antoni | 38 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 |
6. | Szczegielniak Patryk | 2 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
7. | Janosz Marcin | 25 | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
8. | Szabó Alexander | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
9. | Włodarczyk Paweł | 10 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
10. | Kalota Dominik | 4 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 |
11. | Painta Szymon | 22 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.07.2011 |
12. | Lorenz Igor | 16 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 |
13. | Kuśka Maciej | 15 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
14. | Forajter Filip | 20 | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
15. | Sadowy Krzysztof | 1 | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
16. | Burdzik Dawid | 27 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.09.2010 |
17. | Johne Aleksander | 9 | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 |
18. | Rostkowski Oskar | 37 | UKS TRÓJKA RADLIN | 29.11.2011 |
19. | Rotkegel Eryk | 33 | UKS TRÓJKA RADLIN | 01.06.2010 |
20. | Kolarczyk Jakub | 11 | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
21. | Zimoń Maciej | 30 | RMKS RYBNIK | 20.04.2010 |
22. | Dąbrowa Aleksander | 5 | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 |
23. | Pałasik Wiktor | 35 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 |
24. | Buhai Sava | 3 | KS OLIMP LUBIN | 07.04.2010 |
25. | Pelon Robert | 29 | UKS START OPOLE | 05.05.2011 |
26. | Bigus Wiktor | 26 | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 |
27. | Ziętkiewicz Adam | 17 | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
28. | Giecewicz Kacper | 40 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.10.2010 |
29. | Maćko Józef | 28 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 |
30. | Grzegorzek Ignacy | 32 | RMKS RYBNIK | 25.03.2011 |
31. | Gruszka Patryk | 14 | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 |
32. | Wesołowski Stanisław | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
33. | Seemann Paweł | 31 | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 |
34. | Konstanciak Michał | 18 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.04.2011 |
35. | Tymorek Aleksander | 36 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.09.2010 |
36. | Brzozowski Leon | 47 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.03.2011 |
37. | Pieróg Filip | 24 | KS OLIMP LUBIN | 05.10.2010 |
38. | Maziarz Antoni | 39 | PIAST GLIWICE | 27.10.2011 |
39. | Bajor Gabriel | 21 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 |
40. | Rakowicz Melchior | 46 | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.2010 |
41. | Gawryś Franciszek | 34 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2011 |
42. | Graja Michal | 42 | AKS MIKOŁÓW | 29.07.2011 |
43. | Jagiełło Fryderyk | 43 | KS Milenium | 09.08.2011 |
44. | Syrovets Vladislav | 44 | KS OLIMP LUBIN | 26.12.2011 |
45. | Makowski Antoni | 48 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.11.2011 |
46. | Czepiel Oskar | 41 | AKS MIKOŁÓW | 01.08.2011 |
47. | Śmieja Łukasz | 23 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.11.2010 |
48. | BANA Antonina | 45 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 | zakwalifikowano |
1. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 | zakwalifikowano |
3. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 | zakwalifikowano |
4. | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 | zakwalifikowano |
5. | Pieróg Filip | KS OLIMP LUBIN | 05.10.2010 | zakwalifikowano |
5. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | zakwalifikowano |
7. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 | zakwalifikowano |
8. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 | zakwalifikowano |
9. | Buhai Sava | KS OLIMP LUBIN | 07.04.2010 | zakwalifikowano |
10. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | zakwalifikowano |
11. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | zakwalifikowano |
12. | Painta Szymon | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.07.2011 | zakwalifikowano |
12. | Śmieja Łukasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.11.2010 | zakwalifikowano |
14. | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 | zakwalifikowano |
15. | Rakowicz Melchior | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.2010 | zakwalifikowano |
16. | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 | zakwalifikowano |
17. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 | zakwalifikowano |
18. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 | zakwalifikowano |
19. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 | zakwalifikowano |
19. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 | zakwalifikowano |
21. | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 | zakwalifikowano |
22. | Bajor Gabriel | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 | zakwalifikowano |
23. | Konstanciak Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.04.2011 | zakwalifikowano |
24. | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 | zakwalifikowano |
25. | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 | zakwalifikowano |
25. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 | zakwalifikowano |
27. | Zimoń Maciej | RMKS RYBNIK | 20.04.2010 | zakwalifikowano |
28. | Tymorek Aleksander | KS SZPADA WROCŁAW | 20.09.2010 | zakwalifikowano |
29. | Burdzik Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.09.2010 | zakwalifikowano |
30. | Bigus Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 | zakwalifikowano |
30. | Czepiel Oskar | AKS MIKOŁÓW | 01.08.2011 | zakwalifikowano |
32. | Gawryś Franciszek | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2011 | zakwalifikowano |
33. | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 | zakwalifikowano |
34. | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 | zakwalifikowano |
35. | Grzegorzek Ignacy | RMKS RYBNIK | 25.03.2011 | zakwalifikowano |
36. | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 | zakwalifikowano |
36. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 | zakwalifikowano |
38. | Rostkowski Oskar | UKS TRÓJKA RADLIN | 29.11.2011 | zakwalifikowano |
39. | Graja Michal | AKS MIKOŁÓW | 29.07.2011 | zakwalifikowano |
39. | Makowski Antoni | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.11.2011 | zakwalifikowano |
41. | Maziarz Antoni | PIAST GLIWICE | 27.10.2011 | zakwalifikowano |
42. | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 | zakwalifikowano |
43. | Brzozowski Leon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.03.2011 | zakwalifikowano |
44. | Giecewicz Kacper | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.10.2010 | zakwalifikowano |
44. | Jagiełło Fryderyk | KS Milenium | 09.08.2011 | zakwalifikowano |
46. | Syrovets Vladislav | KS OLIMP LUBIN | 26.12.2011 | zakwalifikowano |
47. | Rotkegel Eryk | UKS TRÓJKA RADLIN | 01.06.2010 | zakwalifikowano |
48. | BANA Antonina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Buhai Sava | KS OLIMP LUBIN | 07.04.2010 |
2. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
3. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
3. | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 |
5. | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 |
6. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
7. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
8. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
9. | Pieróg Filip | KS OLIMP LUBIN | 05.10.2010 |
10. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
11. | Krochmalski Ignacy | PKSZERM WARSZAWA | 01.08.2011 |
12. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
13. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
13. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
15. | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 |
16. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
17. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
18. | Painta Szymon | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.07.2011 |
18. | Śmieja Łukasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.11.2010 |
20. | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 |
21. | Rakowicz Melchior | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.2010 |
22. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
23. | Bajor Gabriel | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 |
24. | Konstanciak Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.04.2011 |
25. | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 |
26. | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 |
27. | Zimoń Maciej | RMKS RYBNIK | 20.04.2010 |
28. | Tymorek Aleksander | KS SZPADA WROCŁAW | 20.09.2010 |
29. | Burdzik Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.09.2010 |
30. | Czepiel Oskar | AKS MIKOŁÓW | 01.08.2011 |
30. | Bigus Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 |
32. | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 |
33. | Gawryś Franciszek | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2011 |
34. | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 |
35. | Grzegorzek Ignacy | RMKS RYBNIK | 25.03.2011 |
36. | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 |
36. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
38. | Rostkowski Oskar | UKS TRÓJKA RADLIN | 29.11.2011 |
39. | Graja Michal | AKS MIKOŁÓW | 29.07.2011 |
39. | Makowski Antoni | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.11.2011 |
41. | Maziarz Antoni | PIAST GLIWICE | 27.10.2011 |
42. | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 |
43. | Brzozowski Leon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.03.2011 |
44. | Giecewicz Kacper | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.10.2010 |
44. | Jagiełło Fryderyk | KS Milenium | 09.08.2011 |
46. | Syrovets Vladislav | KS OLIMP LUBIN | 26.12.2011 |
47. | Rotkegel Eryk | UKS TRÓJKA RADLIN | 01.06.2010 |
48. | BANA Antonina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 |