Nazwa: 46 Challenge Wratislavia -- szabla chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Rataj Tomasz | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 05.05.2009 | |
2. | WIĘCH Krzysztof | UKS SZABLA ZĄBKI | 24.08.2009 | |
3. | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 | |
4. | Gradoń Krzysztof | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.2009 | |
5. | Pikur Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.03.2010 | |
6. | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 | |
7. | Michoń Jan | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.10.2009 | |
8. | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 | |
9. | BRUZIK Roch | DRAGON ŁÓDŹ | 07.03.2009 | |
10. | Ganszczyk Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2009 | |
11. | Kutek Teodor | MUKS VICTOR WARSZAWA | 16.04.2010 | |
12. | RADOCH Igor | KKSZ KONIN | 05.10.2009 | |
13. | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 | |
14. | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 | |
15. | Palmowski Błażej | KKSZ KONIN | 03.06.2009 | |
16. | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 | |
17. | Nowinowski Bartosz | KKSZ KONIN | 06.01.2009 | |
18. | Golubev Daniel | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2009 | |
19. | Mioduszewski Szymon | KKSZ KONIN | 06.04.2009 | |
20. | Sikora - Rudnicki Piotr | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 20.04.2009 | |
21. | Ociński Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 20.06.2010 | |
22. | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 | |
23. | Płochocki Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2009 | |
24. | Gettlich Jan | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.02.2010 | |
25. | Mierzejewski Tymoteusz | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 18.10.2010 | |
26. | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 | |
27. | Zgoda Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.02.2010 | |
28. | Nijakowski Kornel | KKSZ KONIN | 26.06.2009 | |
29. | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 | |
30. | Chaykovskiy Boris | KLUB SZERMIERCZY AMP | 26.06.2009 | |
31. | Tuszyński Aleksy | UKS SZABLA ZĄBKI | 31.10.2010 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Rataj Tomasz | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 05.05.2009 | zakwalifikowano |
- | Nowinowski Bartosz | KKSZ KONIN | 06.01.2009 | zakwalifikowano |
- | Chaykovskiy Boris | KLUB SZERMIERCZY AMP | 26.06.2009 | zakwalifikowano |
- | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 | zakwalifikowano |
- | Nijakowski Kornel | KKSZ KONIN | 26.06.2009 | zakwalifikowano |
- | Zgoda Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.02.2010 | zakwalifikowano |
- | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 | zakwalifikowano |
- | Mierzejewski Tymoteusz | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 18.10.2010 | zakwalifikowano |
- | Gettlich Jan | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.02.2010 | zakwalifikowano |
- | Płochocki Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2009 | zakwalifikowano |
- | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 | zakwalifikowano |
- | Ociński Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 20.06.2010 | zakwalifikowano |
- | Sikora - Rudnicki Piotr | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 20.04.2009 | zakwalifikowano |
- | Mioduszewski Szymon | KKSZ KONIN | 06.04.2009 | zakwalifikowano |
- | Golubev Daniel | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2009 | zakwalifikowano |
- | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 | zakwalifikowano |
- | WIĘCH Krzysztof | UKS SZABLA ZĄBKI | 24.08.2009 | zakwalifikowano |
- | Palmowski Błażej | KKSZ KONIN | 03.06.2009 | zakwalifikowano |
- | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 | zakwalifikowano |
- | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 | zakwalifikowano |
- | RADOCH Igor | KKSZ KONIN | 05.10.2009 | zakwalifikowano |
- | Kutek Teodor | MUKS VICTOR WARSZAWA | 16.04.2010 | zakwalifikowano |
- | Ganszczyk Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2009 | zakwalifikowano |
- | BRUZIK Roch | DRAGON ŁÓDŹ | 07.03.2009 | zakwalifikowano |
- | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 | zakwalifikowano |
- | Michoń Jan | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.10.2009 | zakwalifikowano |
- | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 | zakwalifikowano |
- | Pikur Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
- | Gradoń Krzysztof | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.2009 | zakwalifikowano |
- | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 | zakwalifikowano |
- | Tuszyński Aleksy | UKS SZABLA ZĄBKI | 31.10.2010 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
11. | Rataj Tomasz | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 05.05.2009 |
16. | WIĘCH Krzysztof | UKS SZABLA ZĄBKI | 24.08.2009 |
22. | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 |
38. | Gradoń Krzysztof | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.2009 |
39. | Pikur Jan | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.03.2010 |
43. | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 |
44. | Michoń Jan | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.10.2009 |
45. | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
62. | BRUZIK Roch | DRAGON ŁÓDŹ | 07.03.2009 |
64. | Ganszczyk Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2009 |
67. | Kutek Teodor | MUKS VICTOR WARSZAWA | 16.04.2010 |
70. | RADOCH Igor | KKSZ KONIN | 05.10.2009 |
80. | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 |
80. | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 |
81. | Palmowski Błażej | KKSZ KONIN | 03.06.2009 |
82. | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 |
87. | Nowinowski Bartosz | KKSZ KONIN | 06.01.2009 |
89. | Golubev Daniel | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2009 |
91. | Mioduszewski Szymon | KKSZ KONIN | 06.04.2009 |
102. | Sikora - Rudnicki Piotr | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 20.04.2009 |
107. | Ociński Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 20.06.2010 |
109. | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 |
110. | Płochocki Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2009 |
112. | Gettlich Jan | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 17.02.2010 |
113. | Mierzejewski Tymoteusz | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 18.10.2010 |
115. | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 |
117. | Zgoda Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.02.2010 |
117. | Nijakowski Kornel | KKSZ KONIN | 26.06.2009 |
120. | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 |
120. | Chaykovskiy Boris | KLUB SZERMIERCZY AMP | 26.06.2009 |
124. | Tuszyński Aleksy | UKS SZABLA ZĄBKI | 31.10.2010 |