Nazwa: Puchar Żubrów w szabli chłopców (2012-2013) - Krzeszowice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.04.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bielewicz Ludwik | 1 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
2. | Chwedeczko Hubert | 2 | KS CRACOVIA 1906. | 11.04.2012 |
3. | Dowgier Marcel | 11 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2012 |
4. | HAJDUŁA JAN | 10 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 17.09.2012 |
5. | KASTSIUKEVICH ALIAKSANDR | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.06.2012 |
6. | Kudin Marsel | 7 | KS CRACOVIA 1906. | 23.06.2013 |
7. | Kula Maksymilian | 9 | KS CRACOVIA 1906. | 12.07.2012 |
8. | Łosiewicz Hubert | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.2012 |
9. | Matosz Franciszek | 4 | KS CRACOVIA 1906. | 16.05.2012 |
10. | Matyasik Filip | 13 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.03.2013 |
11. | Mizak Tadeusz | 3 | KS CRACOVIA 1906. | 02.04.2013 |
12. | Mrzyczek Witold | 8 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 02.04.2013 |
13. | Zawrotniak Stefan | 5 | KS CRACOVIA 1906. | 19.12.2013 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Mizak Tadeusz | KS CRACOVIA 1906. | 02.04.2013 | zakwalifikowano |
2. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | zakwalifikowano |
3. | Matosz Franciszek | KS CRACOVIA 1906. | 16.05.2012 | zakwalifikowano |
4. | KASTSIUKEVICH ALIAKSANDR | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.06.2012 | zakwalifikowano |
5. | Chwedeczko Hubert | KS CRACOVIA 1906. | 11.04.2012 | zakwalifikowano |
6. | Zawrotniak Stefan | KS CRACOVIA 1906. | 19.12.2013 | zakwalifikowano |
7. | Mrzyczek Witold | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 02.04.2013 | zakwalifikowano |
8. | HAJDUŁA JAN | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 17.09.2012 | zakwalifikowano |
9. | Dowgier Marcel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2012 | zakwalifikowano |
10. | Łosiewicz Hubert | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.2012 | zakwalifikowano |
11. | Kudin Marsel | KS CRACOVIA 1906. | 23.06.2013 | zakwalifikowano |
12. | Kula Maksymilian | KS CRACOVIA 1906. | 12.07.2012 | zakwalifikowano |
13. | Matyasik Filip | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.03.2013 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
2. | Mizak Tadeusz | KS CRACOVIA 1906. | 02.04.2013 |
3. | KASTSIUKEVICH ALIAKSANDR | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.06.2012 |
3. | Matosz Franciszek | KS CRACOVIA 1906. | 16.05.2012 |
5. | Chwedeczko Hubert | KS CRACOVIA 1906. | 11.04.2012 |
6. | Mrzyczek Witold | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 02.04.2013 |
7. | HAJDUŁA JAN | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 17.09.2012 |
8. | Kudin Marsel | KS CRACOVIA 1906. | 23.06.2013 |
9. | Zawrotniak Stefan | KS CRACOVIA 1906. | 19.12.2013 |
10. | Dowgier Marcel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2012 |
11. | Łosiewicz Hubert | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.2012 |
12. | Kula Maksymilian | KS CRACOVIA 1906. | 12.07.2012 |
13. | Matyasik Filip | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.03.2013 |