Nazwa: Puchar Żubrów w szabli dziewcząt (2010-2011) - Krzeszowice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.04.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bajer Julia | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.01.2010 |
2. | Busłowska Amelia | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.2010 |
3. | Dziemianko Łucja | 10 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.10.2011 |
4. | Lizak Emilia | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.07.2011 |
5. | Otok Aleksandra | 5 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.05.2011 |
6. | Polak Alicja | 4 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.03.2011 |
7. | Rusakova Mariia | 11 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 06.04.2011 |
8. | Wlazło Maja | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.10.2011 |
9. | Wolska Zofia | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.06.2010 |
10. | Wójcik Maria | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.04.2011 |
11. | Wyszyńska Zofia | 9 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 28.07.2011 |
12. | Yasko Anastasiya | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.07.2011 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lizak Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.07.2011 | zakwalifikowano |
2. | Otok Aleksandra | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.05.2011 | zakwalifikowano |
3. | Polak Alicja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.03.2011 | zakwalifikowano |
4. | Yasko Anastasiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.07.2011 | zakwalifikowano |
5. | Wolska Zofia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.06.2010 | zakwalifikowano |
6. | Bajer Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.01.2010 | zakwalifikowano |
7. | Wójcik Maria | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.04.2011 | zakwalifikowano |
8. | Wlazło Maja | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.10.2011 | zakwalifikowano |
9. | Busłowska Amelia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.2010 | zakwalifikowano |
10. | Rusakova Mariia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 06.04.2011 | zakwalifikowano |
11. | Dziemianko Łucja | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.10.2011 | zakwalifikowano |
12. | Wyszyńska Zofia | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 28.07.2011 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wolska Zofia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.06.2010 |
2. | Wójcik Maria | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.04.2011 |
3. | Lizak Emilia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.07.2011 |
3. | Polak Alicja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.03.2011 |
5. | Otok Aleksandra | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.05.2011 |
6. | Yasko Anastasiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.07.2011 |
7. | Bajer Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.01.2010 |
8. | Wlazło Maja | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.10.2011 |
9. | Busłowska Amelia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.06.2010 |
10. | Rusakova Mariia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 06.04.2011 |
11. | Dziemianko Łucja | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.10.2011 |
12. | Wyszyńska Zofia | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 28.07.2011 |