Nazwa: 46 Challenge Wratislavia -- floret chłopców (roczniki 2011-2012) - 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KAPAŁA Michał | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 | |
2. | BECELLA Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.02.2011 | |
3. | GŁUSZAK Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.11.2011 | |
4. | HARAŃ Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2011 | |
5. | Więckowski Julian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 | |
6. | Kujawa Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 03.03.2011 | |
7. | Kotłowski Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.01.2011 | |
8. | Miaskowski Adam | IKS LESZNO | 04.08.2011 | |
9. | MALON Mateusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2011 | |
10. | Glonek Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 | |
11. | Bitner Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.05.2012 | |
12. | KĘDZIERSKI Igor | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.11.2011 | |
13. | WITKOWSKI Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.10.2012 | |
14. | KALITA Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20.12.2011 | |
15. | Tokarski Wojciech | IKS LESZNO | 14.06.2012 | |
16. | Sandowski-Markiewicz Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.01.2011 | |
17. | TEDERSKI Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.11.2011 | |
18. | PAKUŁA Kajetan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.03.2011 | |
19. | Frankiewicz Natan | IKS LESZNO | 27.07.2011 | |
20. | KULA Piotr | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 26.05.2012 | |
21. | KACZMARSKI Grzegorz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.06.2012 | |
22. | ŻYŁKO Krzysztof | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.04.2012 | |
23. | Hęćka Bruno | AZS AWF POZNAŃ | 27.04.2012 | |
24. | Herrmann Marek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.03.2012 | |
25. | Szpruta Przemysław | AZS AWF POZNAŃ | 07.02.2012 | |
26. | MOTYKA KRZYSZTOF | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.08.2011 | |
27. | SCHWARZ Jeremi | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.01.2011 | |
28. | Pałach Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 06.07.2012 | |
29. | Giec Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.02.2012 | |
30. | ZHYNKIN Makar | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.03.2012 | |
31. | Podgórski Bruno | AZS AWF WARSZAWA | 28.09.2011 | |
32. | ROZWADOWSKI Antoni | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2012 | |
33. | Neumann Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 07.05.2011 | |
34. | Hońdo Adrian | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.07.2012 | |
35. | Kostrowski Bruno | IKS LESZNO | 01.11.2012 | |
36. | FILIPSKI-WROCŁAWSKI Marceli | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.09.2011 | |
37. | Piotrzkowski Michał | IKS LESZNO | 17.03.2011 | |
38. | Klek Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2011 | |
39. | ELAS Dominik Eryk | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.03.2012 | |
40. | Majewski Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.2012 | |
41. | WĘCŁAWOWICZ Mateusz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.07.2012 | |
42. | Rajski Aleksander | WROCŁAWIANIE | 07.05.2012 | |
43. | SZAFRAN BARTOSZ | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2011 | |
44. | MAĆKAŁA Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.04.2012 | |
45. | Chojnacki Franciszek | MKS Świt | 09.06.2011 | |
46. | Lipiński Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2011 | |
47. | Ignasiak Oktawian | WROCŁAWIANIE | 30.10.2011 | |
48. | MUSZYŃSKI Edwin | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.07.2011 | |
49. | Tarnopolski Jacek Aleksander | MKS Świt | 06.01.2012 | |
50. | Jesztak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.05.2012 | |
51. | Kapiński Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.12.2012 | |
52. | KOZŁOWSKI Franciszek | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2012 | |
53. | TARKA BŁAŻEJ | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.09.2011 | |
54. | Żygadło Zachariasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.09.2011 | |
55. | Skrobacki Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 26.04.2012 | |
56. | Kamler Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 30.03.2012 | |
57. | Krzysztoszek Stanisław | IKS LESZNO | 23.11.2011 | |
58. | Malec Borys | MKS Świt | 19.01.2012 | |
59. | Kalinowski Wiktor | WROCŁAWIANIE | 03.12.2011 | |
60. | SAMSEL OLIWIER | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.05.2012 | |
61. | Skibiński Maksymilian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.07.2012 | |
62. | Basiak Iwo | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.2012 | |
63. | KLIMKIEWICZ Ivo | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.08.2012 | |
64. | Domagała Leon | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.11.2012 | |
65. | BAZIOR Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2012 | |
66. | BARTCZAK KONRAD | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13.05.2011 | |
67. | GORYLUK-GIERSZEWSKI Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2011 | |
68. | Ogar Antoni | MKS KUSY SZCZECIN | 07.04.2012 | |
69. | Wójciuk Grzegorz | AZS AWF WARSZAWA | 22.09.2011 | |
70. | SAMSEL ALEKSANDER | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.05.2012 | |
71. | Mikulski Jakub | WROCŁAWIANIE | 24.05.2012 | |
72. | Antczak Tymon | WROCŁAWIANIE | 25.05.2011 | |
73. | Gugałka Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2012 | |
74. | Żemła Michał | UKS FLORET Ruda Śląska | 28.12.2012 | |
75. | Kita Michał | WROCŁAWIANIE | 21.06.2012 | |
76. | Kerth Jan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.05.2012 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | KAPAŁA Michał | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 | zakwalifikowano |
- | Jesztak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.05.2012 | zakwalifikowano |
- | Kamler Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 30.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Skrobacki Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 26.04.2012 | zakwalifikowano |
- | Żygadło Zachariasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.09.2011 | zakwalifikowano |
- | TARKA BŁAŻEJ | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.09.2011 | zakwalifikowano |
- | KOZŁOWSKI Franciszek | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Kapiński Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.12.2012 | zakwalifikowano |
- | Tarnopolski Jacek Aleksander | MKS Świt | 06.01.2012 | zakwalifikowano |
- | Malec Borys | MKS Świt | 19.01.2012 | zakwalifikowano |
- | MUSZYŃSKI Edwin | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.07.2011 | zakwalifikowano |
- | Ignasiak Oktawian | WROCŁAWIANIE | 30.10.2011 | zakwalifikowano |
- | Lipiński Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2011 | zakwalifikowano |
- | Chojnacki Franciszek | MKS Świt | 09.06.2011 | zakwalifikowano |
- | MAĆKAŁA Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.04.2012 | zakwalifikowano |
- | SZAFRAN BARTOSZ | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2011 | zakwalifikowano |
- | Rajski Aleksander | WROCŁAWIANIE | 07.05.2012 | zakwalifikowano |
- | Krzysztoszek Stanisław | IKS LESZNO | 23.11.2011 | zakwalifikowano |
- | Kalinowski Wiktor | WROCŁAWIANIE | 03.12.2011 | zakwalifikowano |
- | Majewski Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.2012 | zakwalifikowano |
- | Wójciuk Grzegorz | AZS AWF WARSZAWA | 22.09.2011 | zakwalifikowano |
- | Kita Michał | WROCŁAWIANIE | 21.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Żemła Michał | UKS FLORET Ruda Śląska | 28.12.2012 | zakwalifikowano |
- | Gugałka Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2012 | zakwalifikowano |
- | Antczak Tymon | WROCŁAWIANIE | 25.05.2011 | zakwalifikowano |
- | Mikulski Jakub | WROCŁAWIANIE | 24.05.2012 | zakwalifikowano |
- | SAMSEL ALEKSANDER | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.05.2012 | zakwalifikowano |
- | Ogar Antoni | MKS KUSY SZCZECIN | 07.04.2012 | zakwalifikowano |
- | SAMSEL OLIWIER | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.05.2012 | zakwalifikowano |
- | GORYLUK-GIERSZEWSKI Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2011 | zakwalifikowano |
- | BARTCZAK KONRAD | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13.05.2011 | zakwalifikowano |
- | BAZIOR Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2012 | zakwalifikowano |
- | Domagała Leon | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.11.2012 | zakwalifikowano |
- | KLIMKIEWICZ Ivo | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.08.2012 | zakwalifikowano |
- | Basiak Iwo | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Skibiński Maksymilian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.07.2012 | zakwalifikowano |
- | WĘCŁAWOWICZ Mateusz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.07.2012 | zakwalifikowano |
- | ELAS Dominik Eryk | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.03.2012 | zakwalifikowano |
- | BECELLA Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.02.2011 | zakwalifikowano |
- | Bitner Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.05.2012 | zakwalifikowano |
- | TEDERSKI Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.11.2011 | zakwalifikowano |
- | Sandowski-Markiewicz Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.01.2011 | zakwalifikowano |
- | Tokarski Wojciech | IKS LESZNO | 14.06.2012 | zakwalifikowano |
- | KALITA Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20.12.2011 | zakwalifikowano |
- | WITKOWSKI Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.10.2012 | zakwalifikowano |
- | KĘDZIERSKI Igor | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.11.2011 | zakwalifikowano |
- | Glonek Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 | zakwalifikowano |
- | Frankiewicz Natan | IKS LESZNO | 27.07.2011 | zakwalifikowano |
- | MALON Mateusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2011 | zakwalifikowano |
- | Miaskowski Adam | IKS LESZNO | 04.08.2011 | zakwalifikowano |
- | Kotłowski Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.01.2011 | zakwalifikowano |
- | Kujawa Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 03.03.2011 | zakwalifikowano |
- | Więckowski Julian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 | zakwalifikowano |
- | HARAŃ Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2011 | zakwalifikowano |
- | GŁUSZAK Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.11.2011 | zakwalifikowano |
- | PAKUŁA Kajetan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.03.2011 | zakwalifikowano |
- | KULA Piotr | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 26.05.2012 | zakwalifikowano |
- | Klek Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2011 | zakwalifikowano |
- | ZHYNKIN Makar | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Piotrzkowski Michał | IKS LESZNO | 17.03.2011 | zakwalifikowano |
- | FILIPSKI-WROCŁAWSKI Marceli | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.09.2011 | zakwalifikowano |
- | Kostrowski Bruno | IKS LESZNO | 01.11.2012 | zakwalifikowano |
- | Hońdo Adrian | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.07.2012 | zakwalifikowano |
- | Neumann Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 07.05.2011 | zakwalifikowano |
- | ROZWADOWSKI Antoni | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2012 | zakwalifikowano |
- | Podgórski Bruno | AZS AWF WARSZAWA | 28.09.2011 | zakwalifikowano |
- | Giec Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.02.2012 | zakwalifikowano |
- | KACZMARSKI Grzegorz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.06.2012 | zakwalifikowano |
- | Pałach Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 06.07.2012 | zakwalifikowano |
- | SCHWARZ Jeremi | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.01.2011 | zakwalifikowano |
- | MOTYKA KRZYSZTOF | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.08.2011 | zakwalifikowano |
- | Szpruta Przemysław | AZS AWF POZNAŃ | 07.02.2012 | zakwalifikowano |
- | Herrmann Marek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.03.2012 | zakwalifikowano |
- | Hęćka Bruno | AZS AWF POZNAŃ | 27.04.2012 | zakwalifikowano |
- | ŻYŁKO Krzysztof | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.04.2012 | zakwalifikowano |
- | Kerth Jan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.05.2012 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
10. | KAPAŁA Michał | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.09.2011 |
12. | BECELLA Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.02.2011 |
15. | GŁUSZAK Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.11.2011 |
16. | HARAŃ Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2011 |
19. | Więckowski Julian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 |
20. | Kujawa Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 03.03.2011 |
27. | Kotłowski Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.01.2011 |
28. | Miaskowski Adam | IKS LESZNO | 04.08.2011 |
29. | MALON Mateusz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2011 |
36. | Glonek Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 |
37. | Bitner Tomasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.05.2012 |
38. | KĘDZIERSKI Igor | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.11.2011 |
39. | WITKOWSKI Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 29.10.2012 |
42. | KALITA Nikodem | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20.12.2011 |
43. | Tokarski Wojciech | IKS LESZNO | 14.06.2012 |
45. | Sandowski-Markiewicz Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 23.01.2011 |
49. | TEDERSKI Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.11.2011 |
50. | PAKUŁA Kajetan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.03.2011 |
51. | Frankiewicz Natan | IKS LESZNO | 27.07.2011 |
54. | KULA Piotr | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 26.05.2012 |
66. | KACZMARSKI Grzegorz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.06.2012 |
67. | ŻYŁKO Krzysztof | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.04.2012 |
68. | Hęćka Bruno | AZS AWF POZNAŃ | 27.04.2012 |
69. | Herrmann Marek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.03.2012 |
79. | Szpruta Przemysław | AZS AWF POZNAŃ | 07.02.2012 |
84. | MOTYKA KRZYSZTOF | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.08.2011 |
85. | SCHWARZ Jeremi | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.01.2011 |
86. | Pałach Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 06.07.2012 |
87. | Giec Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.02.2012 |
93. | ZHYNKIN Makar | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.03.2012 |
95. | Podgórski Bruno | AZS AWF WARSZAWA | 28.09.2011 |
95. | ROZWADOWSKI Antoni | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2012 |
98. | Neumann Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 07.05.2011 |
101. | Hońdo Adrian | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.07.2012 |
102. | Kostrowski Bruno | IKS LESZNO | 01.11.2012 |
104. | FILIPSKI-WROCŁAWSKI Marceli | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.09.2011 |
104. | Piotrzkowski Michał | IKS LESZNO | 17.03.2011 |
109. | Klek Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 15.09.2011 |
110. | ELAS Dominik Eryk | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.03.2012 |
110. | Majewski Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.2012 |
112. | WĘCŁAWOWICZ Mateusz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.07.2012 |
116. | Rajski Aleksander | WROCŁAWIANIE | 07.05.2012 |
117. | SZAFRAN BARTOSZ | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2011 |
128. | MAĆKAŁA Krzysztof | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.04.2012 |
129. | Chojnacki Franciszek | MKS Świt | 09.06.2011 |
132. | Lipiński Tomasz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.02.2011 |
135. | Ignasiak Oktawian | WROCŁAWIANIE | 30.10.2011 |
138. | MUSZYŃSKI Edwin | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.07.2011 |
140. | Tarnopolski Jacek Aleksander | MKS Świt | 06.01.2012 |
141. | Jesztak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.05.2012 |
144. | Kapiński Wojciech | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 30.12.2012 |
144. | KOZŁOWSKI Franciszek | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2012 |
146. | TARKA BŁAŻEJ | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.09.2011 |
146. | Żygadło Zachariasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 05.09.2011 |
150. | Skrobacki Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 26.04.2012 |
151. | Kamler Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 30.03.2012 |
155. | Kalinowski Wiktor | WROCŁAWIANIE | 03.12.2011 |
155. | Malec Borys | MKS Świt | 19.01.2012 |
155. | Krzysztoszek Stanisław | IKS LESZNO | 23.11.2011 |
161. | SAMSEL OLIWIER | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.05.2012 |
161. | Skibiński Maksymilian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.07.2012 |
161. | Basiak Iwo | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.2012 |
173. | KLIMKIEWICZ Ivo | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.08.2012 |
175. | Domagała Leon | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.11.2012 |
179. | BAZIOR Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.11.2012 |
181. | BARTCZAK KONRAD | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 13.05.2011 |
182. | GORYLUK-GIERSZEWSKI Antoni | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2011 |
183. | Ogar Antoni | MKS KUSY SZCZECIN | 07.04.2012 |
184. | Wójciuk Grzegorz | AZS AWF WARSZAWA | 22.09.2011 |
186. | SAMSEL ALEKSANDER | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 04.05.2012 |
188. | Mikulski Jakub | WROCŁAWIANIE | 24.05.2012 |
190. | Antczak Tymon | WROCŁAWIANIE | 25.05.2011 |
190. | Gugałka Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2012 |
192. | Żemła Michał | UKS FLORET Ruda Śląska | 28.12.2012 |
194. | Kita Michał | WROCŁAWIANIE | 21.06.2012 |
194. | Kerth Jan | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.05.2012 |